some image

ÖZEL TOZ BOYA ÜRÜNLERİ

 • Poliüretanlar, Metalik Efektli Toz Boyalar, Ultra ince film toz boyalar, Chrome Premium toz boyalar vb. gibi hazırlanmış özel toz boya karışımlarından oluşmaktadır. Özel Toz Boya Ürünlerinde renkler çok önemlidir. O yüzden biz diyoruz ki, Renk bizim işimiz. Renkler günlük hayatımızın en önemli parçalarıdır. Modumuzu yükseltir, rahatlatır, bize işaretler verir ve hayatımızı canlandırır. Boyaların renkleri de aynı şekilde önemlidir. Elbette ürününüzü korumak istersiniz, fakat aynı zamanda onu dekore etmek, eşsiz bir ürün haline getirmek, ürüne değer katmak ve kişilik kazandırmak istersiniz. Binlerce farklı renk seçeneği bulunmaktadır. RAL kartelamızı, metalik renklerimizi, boyamak istediğiniz her ne ise; renk koleksiyonumuzun son trendleri içerdiğinden ve güncelliğinden emin olmak için uzmanlarımızın seçtiği yüzlerce özel efektli ürünlerimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Bazen çok özel bir efekte ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Boya renginin ürününüzün geri kalanıyla birebir uymasını istiyorsunuz. Ürününüze kendi özel görünüm ve efektini vermek istiyorsunuz. Aradığınız şey sizin için özel tasarlanmış bir renk. Renk eşleştirmeyi görüşmek üzere temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Sürecin nasıl işlediğini anlatacak ve beklentileriniz konusunda sizlere yardımcı olacaklardır. Mevcut boyaların ürününüze uyup uymadığını inceleyip, sizin ve ürününüz için en doğru rengi seçmeniz için sizinle beraber çalışacaklardır. Siparişlerinizi bizi arayarak verebilirsiniz. RAL renkler ve pantone renkler 5 iş günü içerisinde temin edilir ve size ulaştırılır. RAL boyaların %80 ni stoklarımızda her zaman mevcuttur. Sipariş üzerine bütün renklerde temin edilebilir.

 • Özel Toz Boya Uygulama Alanları

  Özel Element metalik efekt toz boyalarda geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Mika ve alüminyum pigmentler ile benzersiz özel efekt toz boyalar yapılmaktadır. Element metalik toz boya ürünleri özel proses ve formülasyon ile uygulamada daha homojen görünüm sağlamaktadır. Özel Toz Boyalar alüminyum ve sac gibi metal yüzeylere uygulanır. Uygulama yerleri: Gaz tankları, tarım makinaları, bahçe mobilyaları, kuru gıda ile temas eden yüzeyler, un siloları, su vanaları, beyaz eşya, raf vb. gibi yüzey alanlarında uygulanmaktadır.

 • Ön İşlemde Yapılması Gerekenler

  Çıplak metal üzerinde en ufak yağ ve türevi madde, pas yada nem bulunmamalıdır. Yüzey kaplama işlemi yapışma ve korozyon direncini arttırmaktadır.

 • Kürlenme Koşulları

  Bu ürünlerin kürlenme sıcaklık derecesi, malzeme sıcaklığı 160°C - 200°C arası olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Uygulama Aracı

  Corona veya Tribo tabancalarla uygulanabilir.

 • Depolama Şartları

  Kuru ve serin alanlarda muhafaza ediniz. En yüksek sıcaklık 25°C, en yüksek nem oranı ise %60 olmalıdır.Kullanım süresi, 5° ile 25° arasında muhafaza edilmesi koşulu ile en az 12 ay'dır.

 • Güvenlik Bilgileri

  Hava içerisindeki toz konsantrasyonları, alev ve yüksek elektrik akımı vasıtasıyla tutuşabilir. Hava içerisindeki toz karışımının parlama derecesi 450-600°C'dir bu sebeple tutuşmaya sebebiyet verecek bütün kaynakları yok ediniz. Diğer güvenlik bilgilerini öğrenmek için 91/155/UE yönergesine göre hazırlanmış olan malzeme güvenli bilgi formuna başvurmanız tavsiye edilir.

ÖZEL TOZ BOYA ÜRÜNLERİMİZ